Daha iyisini yaparız İşe Alım
Bizim Videoyu İzleyin
TimeTec Hire Solution
 Brochure
Overview of TimeTec Hire
Tailor Job
Requirements Right
Job Application
Made Easy
Effective & Automated
Applicant Management
Seamless Onboarding Process
Neden Kiralama TimeTec
İşletmeniz için doğru kişileri kullanmak, kuruluşunuzun en önemli parçası olduğundan ve iyi bir işe alım süreci, yeni işgücünüzün aranması, görüşülmesi, işe alınması ve eğitilmesi ile ilgili zamanı en aza indirgeyebildiğinden. TimeTec Hire, şirketiniz için en iyi işe yarayan düzgün bir işe alım iş akışını kolaylaştırarak kalite adaylarınızı bulmak için en baştan dahil olmanızı sağlayan bir araçtır. Bir işe alım makinesi olarak TimeTec Hire ile, şirketinizin protokolüne bağlı sistematik bir süreç düzenleyebilir ve işe alım süreci boyunca uygulayabilirsiniz, böylece her aşama mutlak şeffaflık ve kolaylık ile gerçekleştirilir.
Çevrimiçi iş boşluğu gönderileri oluşturun ve yönetin
Başarı için özelleştirme ve otomatikleştirme
Güvenli bir şekilde reklam verin     ... Daha
O nasıl çalışır?
İş piyasasında arzu ettiğiniz en iyi işgücünü almak için kendi işe alım aracınızı kullanarak düşünün. Bu özelleştirilmiş işe alma aracı, iş ilanından genel işe alım işlemlerini sorunsuz bir şekilde gemiye binişe kadar kapsayacaktır. Ve, şirketinizin iş açılışlarını, istediğiniz zaman, istediğiniz zaman, endişeleriniz olmadan kendi tercihlerinize göre gönderebilirsiniz. İşe alım süreci de, kısmi bir şansın olmadığı yerlerde mutlak şeffaflığa maruz kalmaktadır. İşe alım sürecinin tamamlanmasından sonra, çalışan profili en son çalışan bilgilerini her zaman güncel tutmak için sürekli olarak güncellenecektir.
Özellikler
İş Akışı İş Akışı Özelleştir
Yaygın İş Yaratma
Otomatik Başvuru El Kitabı
Özelleştirilebilir Başvuru Formları ve Anketler
İşe Alım Ekiplerinin Randevusu
Röportaj Zamanlayıcısı
Kariyer Sitesi Yönetimi
Basitleştirilmiş Kiralama
Data Intact, Zaman Kazandırır
Faydaları Kiralama TimeTec
TimeTec Hire ile işiniz için sadece en iyi işe alın. Önyargı veya kişisel tercih olmaksızın adayları değerlendirin. Birlikte çalışın, iş ihtiyaçlarınızı belirleyin ve TimeTec Hire ile şirketinize en iyi ve en parlak fikirleri çekmek için bir işe alım süreci planlayın.
Merkezi ve Esnek İşe Alma İş Akışı
Şeffaf Adil Filtrasyon Süreci
Genel Kiralama Kalitesini Artırın     ... Daha
İşgücünüzün Zaman ve Seyirci Yönetimini Geliştirin

TimeTec Hire'yi, devamlılık ve zamanlama çözümümüzle bağlayın; TimeTec TA. TimeTec çözümü ile işinizde saat, zaman ve değer saatinizi izleyin. TimeTec TA, daha etkili bir işlem için doğrudan TimeTec Hire ile bağlantılıdır.

TimeTec TA
Çalışan İzin Yönetiminin Kolaylığını Deneyin

TimeTec Hire ile işe alım sürecinizi yönetmenin yanı sıra TimeTec, çalışanlarınızın iznini yönetmek için modern bir yol olan TimeTec Leave'i de sunar. Zamanı manuel olarak boşa harcamayı bırakın ve bulut tabanlı bırakma çözümünüzü şimdi TimeTec Leave ile başlatın.

TimeTec Leave
Tüm Ekibinizi Bir Yerden Zahmetsizce Tutmak

Çalışan profillerinizi tek bir bulut tabanlı araç olan TimeTec Profile'da merkezileştirin ve diğer tüm çözümlerinizde TimeTec Profile ile aynı verileri kullanın. Çalışanlarınızın bilgilerini TimeTec Profilinde şimdi kaydedin.

TimeTec Kiralama'yla kayıt olurken ÜCRETSİZ TimeTec Profilini alın

TimeTec Profili